Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Volt Lines Covid-19 Dönemi Yenilikleri

Volt Lines olarak pandemi döneminde kritik operasyonlarında görevli çalışanları ofise gidip gelmeye devam eden şirketler için personel taşımacılığı hizmetimize kesintisiz devam ettik. Bu zorlu dönemde pek çok faktörü hesaplamak durumunda olan müşterilerimize destek vermek, operasyonlarının durmadan devam etmesi için çalışanlarını güvenle iş yerine taşımak en büyük önceliğimiz oldu.
Bunun için işe derhal hijyen ve güvenlik önlemlerimizi alarak başladık. Araçlarımızda %50 doluluk oranı uygulamak, araç dezenfeksiyonu ve araçta yolculuk eden kişilerin hizmetine dezenfektan sunmak, maske kullanım kuralı ve sürücülerimize verdiğimiz hijyen eğitimleri, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla bizden hizmet almaya devam etmesini sağladı.
Bu sürecin olumlu taraflarından biri de pandemi sürecinde ulaşım ağımıza eklediğimiz 27 yeni müşterimiz oldu. Çalışanlarının Volt Lines güvencesiyle işe gidip gelmesini tercih eden 27 yeni müşterimiz için doğaya faydası olan küçük bir kutlama yapmak istedik ve TEMA’ya 27 ağaç bağışı yaptık. Bu uygulamaya bundan sonra da devam edecek, ulaşım ağımıza eklenen her bir müşterimiz için TEMA’ya ağaç bağışında bulunacağız.
Bu zorlu dönemde bizi tercih eden tüm müşterilerimize ve kurallara koşulsuz uyarak hiçbir sürücümüzü ve yolcumuzu riske atmayan bilinçli yolcularımıza ve sürücülerimize çok teşekkür ederiz.

Benzer Makaleler