Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Volt Lines Covid-19 Dönemi Yenilikleri

Volt Lines olarak pandemi döneminde kritik operasyonlarında görevli çalışanları ofise gidip gelmeye devam eden şirketler için personel taşımacılığı hizmetimize kesintisiz devam ettik. Bu zorlu dönemde pek çok faktörü hesaplamak durumunda olan müşterilerimize destek vermek, operasyonlarının durmadan devam etmesi için çalışanlarını güvenle iş yerine taşımak en büyük önceliğimiz oldu.
Bunun için işe derhal hijyen ve güvenlik önlemlerimizi alarak başladık. Araçlarımızda %50 doluluk oranı uygulamak, araç dezenfeksiyonu ve araçta yolculuk eden kişilerin hizmetine dezenfektan sunmak, maske kullanım kuralı ve sürücülerimize verdiğimiz hijyen eğitimleri, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla bizden hizmet almaya devam etmesini sağladı.
Bu sürecin olumlu taraflarından biri de pandemi sürecinde ulaşım ağımıza eklediğimiz 27 yeni müşterimiz oldu. Çalışanlarının Volt Lines güvencesiyle işe gidip gelmesini tercih eden 27 yeni müşterimiz için doğaya faydası olan küçük bir kutlama yapmak istedik ve TEMA’ya 27 ağaç bağışı yaptık. Bu uygulamaya bundan sonra da devam edecek, ulaşım ağımıza eklenen her bir müşterimiz için TEMA’ya ağaç bağışında bulunacağız.
Bu zorlu dönemde bizi tercih eden tüm müşterilerimize ve kurallara koşulsuz uyarak hiçbir sürücümüzü ve yolcumuzu riske atmayan bilinçli yolcularımıza ve sürücülerimize çok teşekkür ederiz.

Benzer Makaleler

blank

Araç Takip Sistemi Nedir?

Araç takibi sistemi, aracınız ya da araçlarınızın gerçek zamanlı takibini sağlar.Özellikle birden fazla araç ile çalışan kurum ve şirketlerin tercih ettiği araç takibi sistemi, internete

blank

TUHİM Nedir ve Ne İşe Yarar?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma kollarından biri olan TUHİM, Toplu Taşıma Hizmetleri Müdürlüğü’nün kısaltmasıdır. İsminden de anlaşılacağı üzere TUHİM; güvenli, konforlu, çevre dostu ve ekonomik toplu