Kalite Politikamız

Mevcut servis operasyonunuzu Volt Lines’a geçirdiğinizde, işleyiş aynı kalacak.

Volt Lines'ın misyonu servis araçlarının doluluk oranını artırarak trafiği bitirmek ve hem yolcuların, hem şirketlerin memnuniyet düzeyini artırmaktır.

Algoritmamız ve sistemimiz, sizinle yapacağımız Hizmet Seviyesi Anlaşması'nda (SLA) taahhüt ettiğimiz gibi, hep aşağıdaki 3 KPI’ı iyileştirmek için çalışacak ve hiçbir zaman bu maksimumları geçmeyecek:

<500 500 metreden az yürüme mesafesi
<120 120 dakikadan az yolculuk süresi
<%40 Ortalama %40’tan daha az sapma oranı

Sorularınız mı var?

Müşteri Memnuniyeti

Uzun Süreli İlişkiler

Memnuniyetinizi koruyabilmek ve uzun süreli beklentilerinizi karşılayabilmek için her zaman daha iyi olmak üzere çalışıyoruz. Amacımız tüm müşterilerimizle uzun ve sağlıklı ilişkiler kurmak.

Teknolojik Eğitimler ve İSG Denetimleri

Tüm sürücülerimiz sorunsuz operasyonlar için güvenlik ve teknoloji eğitimlerine tabi tutulur. Operasyon ekibimiz İSG 6331 kanunu uyarınca servisler ve operasyon üzerinde düzenli denetimlerini yapar.

Geri Bildirim ve Öneriler

Bize ileteceğiniz her yönde geri bildiriminizin öneminin farkındayız ve görüşlerinizi kendimizi geliştirmek için kullanacağız. Bize destek@voltlines.com ya da 0850 532 86 58'den ulaşabilirsiniz.

Sürücü Çalışma Kriterleri

Hukuki Gereklilikler
Sürücülerimizin Sabıka Kaydı belgelerini inceleyip, Psikoteknik belgelerine sahip olduğundan emin oluyoruz.
Eğitimler
İlkyardım, Acil Müdahale, İleri Sürüş Teknikleri eğitimlerini almış sürücülerle çalışıyoruz.
Trafik Kuralları
Sürüş öngörüleri edinebildiğimiz teknolojimiz sayesinde sürücülerimizin trafik kurallarına uygun hareket ettiğinden emin oluyoruz.
Bakış Açısı
Müşteri memnuniyetine bizim kadar önem veren, kibar, güler yüzlü, insan hayatının öneminin bilincinde sürücüler ile çalışıyoruz.

Araç Standartlarımız

Araç Konforu
Ortalama 6 yaş ve altı, konforlu ve iyi durumda servis araçlarıyla çalışmaya dikkat ediyor; araç içi wi-fi hizmetimiz sayesinde personel taşımacılığını keyifle birleştiriyoruz.
Periyodik Bakım ve Kontrol
Araçlarımızın periyodik bakımlarının yapıldığından emin oluyor, şirketimiz bünyesinde Operasyon ekibimiz sayesinde de araçla alakalı her türlü detayı periyodik olarak kontrol ediyoruz.
Acil Durumlar
Muayeneden geçmiş, koltuk sigortalı araçlarla çalışıyoruz. Araçlarımızda her türlü acil durum için ilkyardım kiti ve yangın söndürme tüpünün hazır olduğundan emin olmak adına düzenli kontroller yapıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikamız

Volt Lines olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve yönetmeliklere uygun, sürekli gelişmeyi temel alan İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemimizi kurduk. Bu sistem dahilinde, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratıp, şirketimizin personelleri, tedarikçi ve taşeronları yani birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızla birlikte, iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefiyle kendimize yön veriyor ve aşağıdaki ilkelere göre hareket ediyoruz:

İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarının sürekliliği adına OHSAS 18001 yönetim sisteminin şartlarını sağlayan bir İSG Yönetim Sistemi kurmak,
Güvenlik
Güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için faaliyetlerimizden kaynaklanabilecek sağlık ve güvenlik riskleri ile ilgili koruma parametreleri belirleyerek, doğurabilecek negatif etkenleri önceden tespit etmek ve ortadan kaldırmak,
Yasal Düzenlemeler
Tüm faaliyetlerimizde İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal düzenlemelere ve yönetmeliklere uymak,
ISG Yönetim Sistemi
İSG yönetim sisteminin performansını ölçmek ve performansı arttırmak adına çalışmalar yapmak,
Eğitim ve Denetim
Tüm çalışanların, tedarikçi ve taşeronların iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını etkin bir şekilde yerine getirmelerini sağlamak için, gerekli eğitim ve denetim faaliyetlerini düzenlemek,
Yatırım
İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yatırımlarımızı buna göre yönlendirmek.