Personel Servis Taşımacılığı | Geleceğin ulaşım ağını inşa ediyoruz!

Türkiye'nin bize güvenen ve inovasyonda öncü şirketleri arasına katılın, personel servisi hizmeti ile çalışanlarınızın yaşam kalitesini yükseltin

Volt Lines sürücü, yolcu ve işveren uygulamaları

Genişleyen personel servis ağımıza katılmak için bilgilerinizi bırakın

Bu bilgileri sizinle iletişime geçebilmek için kullanacağız.

Genişleyen servis ağımıza katılmak için bilgilerinizi bırakın

Çevreye duyarlı, sürdürülebilirliğe katkıda bulunan paylaşımlı personel servisi modeli

Trafiğe daha fazla boş koltuk eklemeden, ihtiyacınız kadarını kullanarak trafikteki araç sayısını azaltmaya katkıda bulunabilirsiniz. Böylece karbon salınımını azaltarak sürdürülebilirlik ve çevrenin korunmasına destek olacak, turizm başkenti İstanbul’un trafiğinin azalmasına yardımcı olacaksınız. 

Kişi bazlı abonelikle düşük maliyet avantajı

Tüm aracı kiralamak yerine, koltuk kiralama modeliyle düşük maliyetler ve yüksek verimlilik. Ayrıca servis kullanan çalışanların yolcu mobil uygulaması sayesinde "akıllı" bir ulaşım deneyimi yaşamalarıyla artan çalışan memnuniyeti.

Hemen personel servisi için şirketinizde Volt Lines'ı kullanmaya başlayın!

Teklif Alın

Akıllı rotalama algoritması

İşveren web uygulaması

Sürücü ve yolcu mobil uygulamaları

Güvenilir operasyon

Volt Lines, akıllı rotalama algoritması, sürücü ve yolcu mobil uygulamaları, işveren web uygulaması ile personel servisi hizmetini dijitalleştirir ve bunu yolculuk güvenliği ve servis şoförü takibi uygulamalarıyla destekleyerek güvenli bir personel servisi operasyonu sunar. 


Volt Lines Nasıl Çalışır?

Volt Lines, servis hizmetini dijitalleştiren, daha verimli ve dinamik bir hale getiren akıllı bir personel servisi ve ulaşım ağıdır. Mesafelerin kısaldığı ve trafiğin azaldığı bir İstanbul hayal ediyoruz.  

Personel servisinin dijital dönüşümüyle İstanbul'un trafiğini azaltma yolculuğumuzda bize katılın!

Volt Lines, personel servisi hizmeti veren diğer firmalardan nasıl farklılaşır? 

Personel servis

Volt Lines'ın gün geçtikçe genişleyen personel servisi ağından yararlanma imkanı

Her geçen gün ağımıza eklenen yeni firmalarla rota alternatiflerimiz artmakta, yolculuk süreleri kısalmakta ve çalışanlarınıza sunabileceğiniz servis hizmetinin kalitesi yükselmektedir.

Teknoloji kullanımıyla işveren tarafında azalan iş yükü ve güvenli operasyon avantajı

Personellerin servis kullanımı ile ilgili tüm iletişimi ve servis takibi mobil uygulama üzerinden yapılır, talep/şikayet yönetimi iş listenizden çıkar. Ayrıca servis şoförü sürüş güvenliği teknolojisi sayesinde takip edilir ve herhangi olumsuz bir durum oluşmadan önce önlem alınır.

Hemen şirketinizde Volt Lines'ı kullanmaya başlayın

Bizi sosyal medyada da takip etmeyi unutmayın.

Volt Lines Akıllı Ulaşım Teknolojileri ve Taşımacılık Anonim Şirketi © 2019

Personel servis
personel servis dijital çözüm
Voltlines personel servis
Volt Lines personel servisi araçları
Teklif Alın

Personel servisinin dijital dönüşümüyle İstanbul'un trafiğini azaltma yolculuğumuzda bize katılın!

Volt Lines, servis hizmetini dijitalleştiren, daha verimli ve dinamik bir hale getiren akıllı bir personel servisi ve ulaşım ağıdır.

Teklif AlınTeklif Alın

Referanslar

Kalite Politikamız

Personel servisi hizmetinde bulunduğumuz kurumların sektörel gelişimlerini de göz önünde bulundurarak, ilkeli, kaliteli, tüm sektörleri dikkate alan hizmet anlayışı içerisinde, kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi, çalışanların aktif katılımını ve memnuniyetini sağlamayı, yapılan her hizmette kalite öncelikli olmak üzere yapılan hataları zamanında değerlendirerek minimum seviyeye çekmeyi, müşteri memnuniyet oranını üst düzeye çıkarmayı, tüm tedarikçilerimiz ile işbirliği içerisinde birlikte çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Çalışanlarınızın mutluluğunu Volt Lines ile artırın! Daha direkt rotalar, daha kısa yolculuklar ve esnek varış noktaları/kalkış saatleri ile çalışanlarınıza daha konforlu bir deneyim sunuyoruz.

Volt Lines, personel servis hizmetini dijitalleştiren, daha verimli ve dinamik bir hale getiren akıllı bir personel servisi ve ulaşım ağıdır.

Personel Servisi Talep Formu

Hızlı ve kolayca doldurabileceğiniz personel servisi talep formu ile bize güvenen müşterilerimizin arasına katılın; dijital ve güvenli personel servisi hizmetimizle çalışanlarınızın mutluluğuna ve
verimliliğine katkıda bulunun.